Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělé vagíny Fleshlight

Umělé vagíny Fleshlight

Umělá vagína je sexuální pomůckou, jejímž účelem je simulovat ženský pohlavní orgán - vagínu. Často se pro umělé vagíny používá anglický název Fleshlight či Fleshjack. Fleshlight jsou vyráběné z různých materiálů. Výrobci používají především měkké, lubrikované a někdy i zahřívané materiály, které mají za úkol co nejvíce napodobit skutečnou vagínu.


TIP : Máte problémy s rychlou ejakulací? Předčasná ejakulace.com - články, diskuze, poradna.

Umělé vagíny jsou rozdílné. Liší se především svou realističností. Některé mají dokonce i takové prvky jako je panenství, ochlupení, stydké pysky atd. Na trhu najdete i Fleshlight, které se snaží napodobit vagínu nějaké celebrity. Propracované a ty nejrealističtější umělé vagíny mají vnitřní část perforovanou. Toto zvrásnění navozuje ještě příjemnější a opravdovější pocit, který se velmi blíží skutečnému sexu.

Mnohé umělé vagíny jsou vyráběné jako multifunkční. To znamená, že kromě vagíny ještě mají anální otvor. Této pomůcce říkáme „masturbátor“. Umělá vagína nejen sexuálně stimuluje, ale také se s ní dá trénovat sexuální výdrž. Některé Fleshlight jsou vyráběné přímo za tímto účelem.


Diskuse (11 komentářů)

JINDRA, (23. 02. 2012 08:52) Reagovat
Když si o tom čtu, tak to vypadá dost vymakaně a na obrázkách taky. Zajímalo by mě, jestli i ve skutečnosti to je takovej zázrak.
Jakub, (25. 05. 2012 06:42) Reagovat
Já byl a pořád jsem spokojenej. Jen, abys fakt byl spokojenej, tak si kup nějaký dražší model s umělý kůže. Vyplatí si připlatit se. Jinak budeš mít něco, co ti takový pocit neposkytne.
Johny, (11. 07. 2012 08:26) Reagovat
Tak jsem konečně taky vyzkoušel fleshlight. Musím říct, že pro chvilky samoty skvělá věc. Člověk si má zpříjemňovat život.:)
Filip, (24. 07. 2012 07:26) Reagovat
Mám dotaz, a pokud je pro ty, kteří se vyznají v erotických pomůckách směšný, tak se omlouvám. Já se moc nevyznám. Jsou slova umělá vagína a fleshlight synonyma, nebo je mezi nimi rozdíl?
denis, (23. 08. 2012 09:27) Reagovat
Používají se jako synonyma. Já si pod pojmem fleshlight představím ty kvalitní umělé vagíny z imitací kůže, ale jestli tomu je tak skutečně nevím. Spíš jsou to úplná synonyma.
sexik, (26. 09. 2012 10:24) Reagovat
Máte někdo zkušenosti, jak dlouho vydrží fleshlight, když se člověk o něj stará tak jak má (zasypává pudrem atd.). Je to větší investice, tak chci mít jistotu, že to nějakou dobu vydrží.
Markus, (09. 10. 2012 10:55) Reagovat
Záleží určitě jak často ho používáš, ale není to jen hračky na chvilku. Alespoň v to doufám, protože si ho hodlám pořídit.:)
Tomy, (18. 10. 2012 09:48) Reagovat
Jako jiné erotické hračky...Zrovna tohle je kvalitní materiál, takže nemusíš mít strach. Je to fakt chce nezanedbávat tu údržbu. On je člověk občas línej, ale už kvůli hygieně je důležitý se o to starat.
Mario, (29. 12. 2012 12:04) Reagovat
Tak ty fleshlighty mají právě docela složitou údržbu ne? Musí se na to kupovat speciální pudrem, kterým se materiál ošetřuje, aby dlouho vydržel.
Rob, (18. 02. 2013 15:28) Reagovat
Neřekl bych, že je to nějak složité - vypláchnout, vysušit, napudrovat. Otázka malé chvíle. O každou umělou vagínu je třeba trochu pečovat, aby byla hygienická, ale aby i dlouho vydržela.
Kamil, (17. 06. 2013 06:08) Reagovat
Zabere to opravdu jen chvilku. Jde o to, aby člověk nebyl moc línej. Já bych fleshlight také nejradši hned hodil po použití zpět do šuplíku, ale takový čuně zase nejsem.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshlight
Kontakty