Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak používat Fleshlight?

Jak používat Fleshlight?

Každý muž jistě tuší, jak Fleshlight používat, ale pojďme si o jejím použití napsat více:

 

1) Ohřátí umělé vagíny

Před samotným použitím umělé vagíny je třeba ji ohřát. To, aby měla stejnou či podobnou teplotu jako skutečná vagína.

Nejlépe Fleshlight ohřejete tak, že ho dáte na několik minut (zhruba tak na 10 minut) do teplé vody. Voda však nesmí být vařící. Dejte ji do umyvadla napuštěné vodou a něčím ji zatěžkejte, aby držela pod vodou. Výhodou dnešních umělých vagín je to, že teplo udrží poměrně dlouhou dobu. Nikdy k ohřevu umělé vagíny nepoužívejte troubu či mikrovlnku. Zničili byste ji.

 

2) Lubrikační gel

Umělou vaginu je nutné používat po aplikaci lubrikačního gelu. Vždy používejte jen ten na bázi vody. Množství použitého gelu je individuální. Určitě objevíte takové množství, které vám bude nejvíce vyhovovat.

 

3) Regulace míry podtlaku

U umělé vagíny můžete regulovat pomocí uzávěru míru podtlaku. Když uzávěr utáhnete, dochází k maximálnímu možnému podtlaku, kterým vagína jakoby saje. Budete-li uzávěr povolovat, snadněji do vagíny proniknete. Během sexuálního dráždění si můžete vagínu různě nastavovat podle toho, jak se vám to bude nejvíce líbit. Rozkoš je téměř srovnatelná s opravdovým sexem.

 

4) Techniky použití umělé vagíny

A jaké techniky lze volit při použití Fleshlightu? Můžete ji držet v ruce, ale tato technika nejméně simuluje skutečnou soulož.

Další technikou je dát umělou vaginu mezi dva polštáře, které vám umožní mít obě ruce volné. Mužská vynalézavost jde ještě dál, a tak pánové zjistili, že je vhodné použít botu, do které vložíte Fleshlight koncem napřed. Vagína v této poloze velmi dobře napodobuje misionářskou polohu. Také není od věci vsunout umělou vagínu mezi matrace.

Budete-li mít umělou vagínu doma, jistě brzy přijdete na to jak ji nejlépe používat pro vaší maximální rozkoš.

 


tip : Masturbace s nafukovací pannou a umělou vagínou - Nafukovací panna.cz - články, diskuze, poradna.

5) Čištění Fleshlightu

Fleshlight po umytí nechte osušit, a to jak vložku, tak pouzdro. Dbejte na to, aby umělá vagína skutečně dostatečně vyschla. V opačném případě může dojít k jejímu poškození.

 

Poté ji můžete uložit. K očistě umělé vagíny nikdy nepoužívejte mýdlo. Pokud chcete erotickou pomůcku desinfikovat, použijte isopropyl alkohol. Pro kvalitnější údržbu lze použít speciální pudr určen na Fleshlight. Chcete-li ušetřit, tak místo pudru použijte kukuřičný škrob. Nedoporučuje se k údržbě používat dětský pudr.

 


Diskuse (18 komentářů)

DAVID, (29. 08. 2011 09:20) Reagovat
Zkoušel jsem to mezi matracemi, a to bylo vcelku dobrý. Je fajn, když má člověk u toho volný ruce, pak si fakt může představovat, že opravdu souloží.
FANDa, (24. 10. 2011 09:13) Reagovat
Já to zase zkoušel do boty, to je taky dobrý. Někdo mi to doporučil. Chci si ale teď koupit nějakou dražší hračičku z toho materiálu, který se tak podobá kůži.
Miki, (31. 05. 2013 08:09) Reagovat
Mezi matrace? Do boty? Kde ty nápady berete? To máte z vlastní hlavy, nebo je to v návodu toho fleshlightu. Nic proti...Naopak. Já bych asi takhle kreativní nebyl, ale je fakt, že je fajn u toho mít volný ruce.
Daniel, (10. 06. 2013 08:07) Reagovat
Nevím, jestli je to v návodu fleshlightu, ale každopádně, když si budete chtít něco o tom přečíst na netu, tak se o tom dočtete na více místech. Tyhle příklady jsou docela známé, ale věřím, že někteří kreativní jedinci vymyslí i další možnosti.
peet, (21. 11. 2012 13:34) Reagovat
V matraci věřím, že to může mít fajn, ale já bohužel nemám postel, která by to umožňovala. Škoda.
JIRKA, (22. 09. 2011 10:09) Reagovat
Mě fleshlight baví a nevadí mi, že ho mám v ruce. Je to dobrá hračička pro lepší masturbaci, a když nechci masturbovat, tak jdu za přítelkyní.:)
MONIKA, (31. 01. 2012 12:03) Reagovat
Já myslela, že tyhle pomůcky jsou hlavně doménou chlapů, které přítelkyni nemají...
Martin, (17. 02. 2012 15:54) Reagovat
[quote name="MONIKA"]Já myslela, že tyhle pomůcky jsou hlavně doménou chlapů, které přítelkyni nemají...[/quote]No tak jsi se asi spletla :D Pokud vím tak i zadané ženy používají různé pomůcky, tak proč by nemohli i muži ? Já si koupil Fleshku nedávno a jsem nad míru spokojen a milenka si už dělá zálusk, že si dáme trojku, ale to se mi popravdě moc nechce :D Nemáte někdo zkušenosti s Fleshkou v trojce ?
DANA, (18. 05. 2012 10:07) Reagovat
Tak je to zajímavý nápad. Vím, že můj přítel má taky umělou vagínu a nikdy nás to nenapadlo. I když nevím proč, protože moje erotické pomůcky běžně na předehru používáme.
BéĎA, (05. 06. 2012 08:15) Reagovat
Flashku používám docela často a i když mám partnerku, ale do trojky ji nebere. Nepřijde mi to, jako efektivní hračka na předehru...
bára, (15. 03. 2013 06:58) Reagovat
Tak na trojku s erotickou pomůckou si myslím, že by byla lepší nafukovací panna než umělá vagína, ale jen můj názor nepodložený zkušeností. My v posteli máme max. vibrátor pro mě.
Agátka, (27. 06. 2012 08:53) Reagovat
A proč? Ne vždy je partnerka naladěná na sex, tak ať se chlap vybouří na fleshligtu než na jiné ženský.
KATEŘINA, (20. 07. 2012 06:37) Reagovat
Vždyť jo...Nevím holky, jak vy, ale já tak nízké sebevědomí, abych žárlila na umělou vagínu tedy nemám...
Soňa, (15. 08. 2012 10:45) Reagovat
Kateřino, to si řekla správně, taky si myslím, že je to věc sebevědomí, a to co se týče žárlivosti obecně. Dokonce jsem i někdy četla, že žárlivost je poruchou sebepojetí. To samozřejmě platí v případech, že žena nemá důvod žárlit. Když vidí svého chlapa flirtovat s jinou, tak to je samozřejmě něco jiného. Na druhou stranu, co s takovým chlapem...
Soňa, (19. 11. 2012 14:32) Reagovat
Každej na to má jinej názor. Ono je jedno, kdo si co myslí. Hlavně, že ty v páru se na tom shodnou. V partnerským vztahu to musí být o toleranci. Já si sice myslím, že můj partner žádné soukromé erotické pomůcky nemá (máme společné na předehry), ale kdyby měl, tak se nic neděje.
Babeta, (30. 11. 2012 18:23) Reagovat
Také nehodlám ve vztahu řešit kraviny. Na to je život příliš krátkej. Jestli se můj partner chce uspokojovat jinými pomůckami, já mu v tom bránit nebudu. Já jsem třeba liberální i k nevěrám. Ne že bych o nich musela vědět, ale když se to nedovím, je mi to jedno.
Markéta, (23. 01. 2013 10:33) Reagovat
Erotické pomůcky u partnera mě také nevadí. Není na tom nic špatného, ale s těmi nevěrami už tak benevolentní nejsem. Jo, kdyby se to stalo jednou, tak jsem schopná to ještě odpustit, ale abych svému partnerovi dala v tomhle ohledu úplnou svobodu, tak to určitě ne.
Karin, (26. 03. 2013 09:46) Reagovat
Já bych jednu nevěru také partnerovi nejspíš odpustila, ale to mu samozřejmě neříkám. Ještě mu dávat podněty...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshlight
Kontakty