Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Fleshlight : oblíbené typy umělých vagín a masturbátorů

Fleshlight : oblíbené typy umělých vagín a masturbátorů

Umělých vagín je na trhu velké množství. Jsou různě ztvárněné a více či méně připomínají skutečnou vagínu. Pojďme si přiblížit některé oblíbené typy.

Fleshlight Lady Lager

Jde o velmi oblíbenou umělou vagínu, kterou dostanete v obalu připomínajícího plechovku od piva. Její celková délka je 20 cm, z toho použitelná část je 18 cm. Průměr se pohybuje od 2 - 5 cm. Je bez vibrací, voděodolná a je vyrobená z umělé kůže (LoveClone, Cyberskin). Tento materiál je velmi pružný, jemný, hebký a měkký.

Vagína je ztvárněná realisticky, včetně velkých a malých pysků a klitorisu. Vnitřní struktura mini Lotus je přizpůsobená také tak, aby používání připomínalo realistický pocit při souloži. Podtlak ve vagíně lze regulovat.


Další typy masturabčních pomůcek pro muže najdete na umělé vagíny.cz

Po použití se vagína vyjme z obalu a omývá se pod tekoucí teplou vodou. Nepoužívejte žádný čisticí prostředek. A do obalu ji uzavírejte až v okamžiku, kdy je úplně vyschlá. Pro delší uchování její kvality ji po omytí posypte kukuřičným škrobem či originálním pudrem Fleshlight.  

Cobra Libre

Cobra Libre je šestnácticentimetrová umělá vibrační vagína, která má průměr od 3,5 - 6 cm. Je voděodolná, má černou barvu a váží 304 g.

Přináší vám ji firma Fun Factory, která vyvíjí moderní a velmi oblíbené erotické pomůcky. 

Cobra Libre je uzpůsobená tak, aby co nejeefektivněji stimulovala žalud. Vnitřní část je ze sametově hebkého lékařského silikonu.

Fleshlight má dva motorky, díky kterým dochází k intenzivní stimulaci.

Tvar připomíná model auta nebo také při troše fantazie holící stroje. Design je skutečně zajímavý, ale požitek z něj je ještě mnohem zajímavější...

Fleshlight Fleshjack Endurance Jack Ass

Pokud máte rádi anální hrátky, určitě vás potěší tento model typu anál. Jeho celková délka je 25 cm, z toho k použití je 22 cm. Průměr se pohybuje od 4 - 7,5 cm. Fleshlight je bez vibrací a je z umělé kůže LoveClone, Cyberskin atd. Umělý anál je voděodolný a váží 659 g.

Fleshlight má výstupky uvnitř a díky nim je možná ještě větší stimulace. Obal masturbátoru imituje velkou baterku, která je na jednou konci rozšířená a na druhém zúžená. Povrch je převážně hladký s vystouplými výběžky. Na koncích je šroubovací kryt umožňující otevření a manipulaci s Fleshlight. Vnitřní análek je tvořen zužujícím válcem. Rozšířený konec je zakončený tvarovanou manžetou imitující anální vchod.

 

Double Hole

Double Hole představuje umělou vagínu a anál v jednom. Oba kanálky jsou od sebe odděleny. Délka je 15 cm a průměr je od 1 - 6 cm. Je z gelu a ze silikonu, bez vibrací a váží 168 g. Potěší vás jeho příznivá cena.

Tento masturbátor má dva druhy jemných výstupků, které jsou směrované proti směru vnikání. Tak věrně napodobují vagínu. Můžete si užívat s jedním otvorem nebo otvory střídat. Užívejte si maximální rozkoše.

Double Hole nemá tlakový ventil, přesto tu však vzniká mírný přetlak. O realistický zážitek ze sexu ochuzeni nebudete. 

 

Air Cushion Soft

Air Cushion Soft je masturbátor ve tvaru vagíny. Jeho délka činí 15 cm a jeho průměr je od 1 - 6 cm. Je bez vibrací a je ze silikonu a gelu. Je vodotěsný a váží 168 g.

Air Cushion Soft má 24 vzduchových komor, které při pronikání penisem mění tlak vzduchu. Tím se penis ještě více stimuluje. Soft verze tohoto masturbátoru je měkčí a jemnější.

Jde o jeden z TENGA modelů. Z těch dalších si můžeme jmenovat např. Deep Throat Hard či Soft, Deep Throat US, Rolling Head, Rolling Head Hard či Soft, Soft Tube atd.

Soft Tube HARD

Tenga Soft Tube Hard představuje umělou vagínu o délce 16 cm. Její průměr je od 1- 6 cm. Je bez vibrací a jejím materiálem je gel a silikon. Váží 128 g.

Tento masturbátor má měkký obal, který když stisknete, tak regulujete vnitřní tlak. Tím se liší od ostatních modelů této řady. Můžete snadno regulovat přetlak a podtlak. Jde o poměrně úzkou vagínu, a tak se s ní dobře simuluje i anální sex. 

 

Tenga Deep Throat US

Tenga Deep Throat US je masturbátor představující ústa. Jeho délka je 18 cm a šířka je v rozmezí od 1 do 6 cm. Je bez vibrací a materiálem je gel a silikon. Fleshlight váží 210 g.

Má zaškrcený tvar ve tvaru přesýpacích hodin, díky kterému lze docílit úžasného sevření, které simuluje orální sex. Díky speciálnímu podtlaku uvnitř masturbátoru je možné prožít pocity jako při deep throat - hluboké kouření.

Tento Fleshlight je navíc doplněný mlaskavými zvuky, který ještě více zintenzivňují prožitek.. 


Diskuse (20 komentářů)

DAN, (20. 06. 2011 14:12) Reagovat
A teď si jen vybrat. Všechny vypadají hodně lákavé a já ještě s žádnou umělou vagínou nemám zkušenosti. Mohl byste mi někdo nějakou doporučit? Děkuji.Dan
JIRKA, (29. 12. 2011 14:04) Reagovat
HLavně nekupovat žádnou levnou. Kvalita za to nestojí. Já myslím, že je jedno, jakou si pořídíš, když bude vyrobená z umělé kůže. Všechny tyhle modely jsou dobrý.
MICHAL, (29. 08. 2011 09:19) Reagovat
Rozhodl jsem se pořídit si umělou vagínu a přemýšlím o těch dražších modelech. Není to však málo peněz, tak bych se chtěl zeptat na to, jestli má s nimi někdo zkušenosti. Opravdu dokáží to, co slibují. Myslím tím, že se masturbace s nimi opravdu blíží sexu? Díky za názory
PETR, (15. 12. 2011 08:41) Reagovat
Tak je jasný, že s umělou vagínou to nebude nikdy jako při sexu. Ale je pravdou, že pomůcky, zvlášť ty kvalitnější jsou hodně dobrý a hodně se to sexu blíží. Zvlášť když si třeba dáš umělou vagínu mezi matrace a nemusíš ji držet v ruce. Myslím, že je to super alternativa, když je chlap bez ženský.
Martin, (17. 02. 2012 16:11) Reagovat
Jen pozor na Tenga Deep Throat US a podobné Tenga, jsou určeny jen pro jedno použití a někde se to člověk ani nedočte. Je fakt, že se dá rozdělat, vyčistit a použít několikrát, ale samotná údržba je dosti nepraktická a nákladná. Pořídil jsem si Fleshlight girl Jenna Haze s LOTUSovým povrchem a jsem nadmíru spokojen. Myslím, že jestli budou fleshky ještě zlepšovat, tak má opravdový sex pěkně nahnuto :D :D :D
BOHDAN, (01. 03. 2012 08:29) Reagovat
Souhlasím, hračky jsou super a ty fleshlighty nemají chybu. Také mám typ, o kterém píšou. Člověk nemusí žadonit o sex, má jistotu, že nechytne HIV či jinou potvoru, nikdo neotěhotní...Samé výhody.
JANA, (13. 04. 2012 09:37) Reagovat
Opravdu samé výhody? A tomu věříš, nebo si to snažíš nalhávat?
JOSEF, (18. 04. 2012 08:34) Reagovat
Tak jasně, že to nemá jen samé výhody. Myslím, že to Bohdan myslel nadneseně. Nebojte holky, mi vám nedáme vale, ani kdyby vymysleli ještě lepší hračičky...I když...:)
LUKY, (29. 05. 2012 04:57) Reagovat
Tak uvidíme, já myslím, že i když je člověk z fleshlightu zpočátku nadšený, tak stejně po čase je to už stereotyp a chce to tu partnerku s fantazií, se kterou se dá vymýšlet více věcí.:)
Chosé, (24. 10. 2012 07:23) Reagovat
Tak s umělou vagínu, také můžeš vymýšlet různé kreace. třeba použití bez rukou atd. Akorát iniciátorem fantazií musíš být ty...:)
Jitka, (26. 07. 2012 08:12) Reagovat
No nevím...jestli jsou umělé vagíny i pro zadané kluky. Moc by se mi nelíbilo, kdybych to našla u přítele.
Simona H., (20. 08. 2012 09:07) Reagovat
Vždyť je to přeci jedno. Ať si vyhraje, vždyť stejně kluci masturbují (samozřejmě i holky), když někoho mají, tak proč ne s umělou vagínou. Lepší než kdyby povyražení hledali někde jinde.
Lucie, (25. 08. 2012 10:18) Reagovat
Taky mě přijde zbytečně přehnané, když mají holky něco proti používání umělých vagín svými příteli. Je zajímavé, že to mnohým přijde zvrhlejší, než když má holka vibrátor. Přitom je to úplně stejný.
Petra, (31. 01. 2013 19:10) Reagovat
No...já měla přítele, který se tvářil jako že jsem zvrhlá já,když při masturbaci používám vibrátor. Jsem si vyčítala, že jsem mu to vůbec říkala. Na druhou stranu dnes už bych si do toho mluvit nenechala.
Ludmila, (20. 02. 2013 09:25) Reagovat
Tak chlapy jsou v tomhle různý. Mám přítele cca půl roku, a když zjistil, že mám vibrátor, tak ho to naopak odvařilo a nadchlo a hned ho chtěl ukázat a zapojili jsme ho do našich hrátek.:)
Miri, (10. 04. 2013 06:06) Reagovat
My s partnerem zpočátku používali při předehře různé předměty. Partner vždycky něco vymyslel a bylo to fakt dobrý. Baví ho vymýšlet nové věci, ale pak nám jedna taková pomůcka šla hůře ven a v tu chvíli jsme se rozhodli používat hračky k tomu určené. sem tam si nějakou koupíme a pak dlouze experimentujeme. Doufám, že nám to vydrží a sex nám nikdy nezevšední.
Karča, (16. 04. 2013 13:55) Reagovat
Také máme jednu příhodu, kdy nám šla pomůcka (tedy ne speciálně erotická, ale pro tyto účely námi zvolená) těžko ven. Není nad to používat předměty, které jsou k tomu určené. Ovšem zrovna jsme neměli nic po ruce.
ANča, (27. 05. 2013 10:39) Reagovat
Já myslím, že gynekologové, zvlášť ty, co mají noční, by často mohli vyprávět s čím vším se setkají.:)Lidi holt rádi experimentují a ne vždy na to šťastně volí předměty.
Bára, (21. 06. 2013 12:14) Reagovat
To máš asi pravdu. Jednou mi kamarádka vyprávěla, jak se takhle museli s partnerem v noci vydat. Zvlášť je asi experimentování s různými předměty, když přijdou dva trošku přiopilí z hospody a nechce se jim jít spát.:)
Bed, (07. 04. 2016 14:50) Reagovat
Jak je to s údržbou fleshligtů s tou imitací kůží. Je opravdu nutno se o ní pečlivě starat po každém použití - myslím tím teď to pudrování. Opravdu je to tak citlivý materiál, že by se mohla snadno zničit?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Fleshlight
Kontakty